Állást keresőknek

nyomtatĂĄs

Jelenleg betöltendő pozícióinkat az Aktuális állásajánlatok menüpont alatt tekintheti meg.

Amennyiben jelenleg nem vár betöltésre olyan pozíció, mely elképzeléseinek megfelel, kérjük küldje el jelentkezését adatbázisunkba, így újabb felvételi eljárásokon figyelembe vesszük az Ön korábban elküldött jelentkezését is.

Jelentkezéseket kizárólag az alábbi űrlap kitöltésével tudunk elfogadni!

Kérjük, a *-gal jelölt mezőket minden esetben töltse ki. A további információk megadása opcionális, de kérjük, az összes kérdésre adjon megfelelő részletességű és pontosságú választ a jelentkezés érdemi elbírálása érdekében.

Milyen pozícióra jelentkezik, ill. kéri jelentkezése adatbázisunkban történő rögzítését?*

Személyes adatok

Családi név*:
Keresztnév*:
Születési dátum*:
Állampolgárság*:
Családi állapot*:

Elérhetőségek

E-mail cím*:
Telefon:
Lakcím (jelenlegi tartózkodási hely)
Település*:
Cím*:

Tanulmányok

Iskola neve*:
Végzettség foka*:
Szak megnevezése*:
Befejezés éve*:

Iskola neve:
Végzettség foka:
Szak megnevezése:
Befejezés éve:

Munkahelyen szerzett szakmai tapasztalat

Kérjük, csak a betöltendő pozició szempontjából releváns, legfontosabb munkahelyeket jelölje meg.

Cég neve:
Mettől:  Meddig:
Pozíció és
feladatok leírása:

Cég neve:
Pozíció és

Cég neve:
Pozíció és

Számítógépismeretek

Windows 95/98/NT/2000/XP
Microsoft Word
Microsoft Excel
Microsoft PowerPoint
Egyéb programok:

Munkaügyi információk

Nettó fizetési igény forintban*:
Mennyi időn belül tud munkába állni?*:

Egyéb információk

Fénykép:
Önéletrajz-csatolási lehetőség:
Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal?:*
Rendelkezik saját gépjárművel?:*
Honnan ismeri cégünket?:
Egyéb:
(lehetséges fizetési konstrukciók, heti 40 órás munkavégzéstől eltérő igény esetén ennek ismertetése, referenciaszemélyek megadása stb.)

A jelentkezési űrlap sikeres beérkezéséről automatikus üzenet érkezik az Ön által megadott e-mail címre. Személyes visszajelzést a jelentkezők nagy számára való tekintettel kizárólag konkrét munkakör betöltésére irányuló jelentkezés pozitív elbírálás esetén tudunk adni.

Merre tovább?

> Érdeklődjön gyártási technológiánkról
> Olvassa el az Ajtó-Betörésvédelem Kft. történetét
> Tekintsen bele a gyártás folyamatába

^ lap tetejére